example

Články

Písnička k pohádce Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců

Články
20.12.2013 | zobrazeno 3086x
Písnička k pohádce Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců
Hodnocení: 

Písničku k animované pohádce nazpívala finalistka Superstar 2011 Alžběta Kolečkářová! Hudbu složil Miro Jaroš a text napsala Jana Rolincová. Animovaný snímek Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců uvidíme v českých kinech 26. prosince 2013.


 

Ptáte se, kdo jsou vlastně Mrňouskové? Ti nejmenší tvorové! A ač je to možná k nevíře, i oni mají své sny, svá drobná trápení, své soky v lásce a hlavně překvapivě svérázný smysl pro humor. Mrňousci neboli Mrňouskové žijí mezi námi, setkáváme se s nimi v podstatě každý den, a víme o nich tak málo! Přitom tito drobní tvorečkové denně prožívají svá velká i malá dobrodružství a leckdy i úsměvné groteskní situace.

 

Animovaná pohádka Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců bude mít v českých kinech premiéru 26. prosince 2013.Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |