example

Pohádky

Řadit:
Filtrovat:
na stránce:
Rozmarýnek (1953)
Filmové
Hodnocení: 
Země: Ćesko
Tvůrce: Česká televize
Tento dětský pořad se kdysi dávno vysílal na ČT. Viděli jsme zde různé pohádky a pořad zpestřily i všelijaké hry. Pořadem provázela Štěpánka Haničincová a nesměl chybět ani Čertík Bertík....
Čáryfuk (1970)
Filmové
Hodnocení: 
Země: Velká Británie
Tvůrce: London Weekend Television
Před 900 lety, v době Normanů, žije hodný kouzelník Čáryfuk. Jednoho dne se stane podivuhodná a tajuplná událost - při útěku před ozbrojenci, kteří chtějí Čáryfuka uvrhnout do vězení pro trestný čin ča...
Říkání o víle Amálce (1975)
Animované
Hodnocení: 
Země: Česko
Tvůrce: Krátký film Praha
Jednoho dne se na lesní palouček snesla mlha, zavál vítr a zjevila se víla se zlatými vlásky, v bílých šatečkách a s modrým věnečkem na hlavě. Říkali jí Amálka.
Štaflík a Špagetka (1971)
Animované
Hodnocení: 
Země: Česko
Tvůrce: Česká televize, Krátký film Praha
Černá a bílá jsou barvy, které k sobě neodmyslitelně patří. Stejně je tomu také u dvou pejsků bílého Štaflíka a černého Špagetky.

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.