example

Články

Premiéra animovaného filmu Zvonilka a piráti

Články
19.03.2014 | zobrazeno 2002x
Premiéra animovaného filmu Zvonilka a piráti
Hodnocení: 

Nová disneyovka s oblíbenou vílou Zvonilkou má zítra premiéru! Animovaná pohádka s názvem Zvonilka a piráti přilétne do českých kin 20. března 2014!


 

Ze světa Petra Pana přichází do našich kin snímek Zvonilka a piráti, velkolepé dobrodružství o Zarině, chytré a ambiciozní víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze země víl a spojí své síly s piráty, kteří z ní udělají kapitánku své lodi. Zvonilka se společně se svými přáteli musí vydat na dobrodružnou pouť, aby Zarinu našli a společně pak zkřížili meče s bandou pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se má záhy stát legendární Kapitán Hook.

 

Animovaný snímek Zvonilka a piráti bude mít v českých kinech premiéru 20. března 2014.Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |