example

Pohádka

Čtyřlístek ve službách krále

Animované
11.03.2014 | zobrazeno 2636 x
Pinďa, Fifinka, Myšpulín a Bobík se vydávají na výlet do Prahy, kde zažijí neuvěřitelné dobrodružství. Setkají se s postavami z českých dějin a dostanou se na dvůr samotného císaře Rudolfa, který podnikl cestu časem, aby našel čtveřici kamarádů, neboť právě oni mohou císaři pomoci při záchraně korunovačních klenotů a jeho života.

 

Nevinný výlet do Prahy se pro čtveřici kamarádů stane velkým dobrodružstvím. Dobrodružství začne ve chvíli, když kamarády přepadne obživlý lev na Karlově mostě, který je pak zavede do podzemí pražského Hradu. V podzemních chodbách narazí na císaře Rudolfa, který cestoval časem z minulosti, aby kamarády ze Čtyřlístku našel.

 

Podle věštby astrologů mu totiž jenom oni mohou pomoci získat kámen mudrců, který mu pomůže při záchraně korunovačních klenotů a při záchraně císařova života. O klenoty i život císaře totiž usiluje zákeřný alchymista Kelly. Přátelé souhlasí a rozpoutají tak jedno velké dobrodružství, při němž jim šlo i o život.

 

Vynalézaví a nápadití kamarádi však všechny peripetie a překážky překonají a zachrání nejen císaře, korunovační klenoty, ale i celou zeměkouli, která se málem dostala do doby ledové. Císař Rudolf se sice vrací zpět do své doby bez kamene mudrců, ale pochopil, že důležitější než zlato je přátelství a odvaha.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |