example

Pohádka

Já, padouch 2

Animované
20.01.2014 | zobrazeno 3359 x
Gru vzal roli otce opravdu svědomitě – padoušské řemeslo pověsil na hřebík a ve své dříve padoušské laboratoři vyrábí marmeládu. Snaží se vést poklidný život, až do doby, kdy ho unese Lucy Wilde – trochu praštěná agentka Antipadoušké ligy. Gru jí má pomoci nalézt zločince, který ukradl velmi nebezpečnou látku. Gru nakonec svolí a společně s Lucy se snaží přijít na kloub záhadnému zločinci.

 

Gru pověsil padoušství na hřebík, což těžce nese doktor Nefario, který se rozhodne, svého přítele opustit. Mimoni teď nemají moc co dělat, vyrábí marmeládu, což jim moc nejde, tak si udělají volno. Postupně ale začnou jeden po druhém mizet, čehož si Gru zpočátku nevšimne.

 

Gru se snaží žít kvůli svým dívkám spořádaný život, což mu ale překazí Lucy, která Grua unese k šéfovi Antipadoušské ligi Silasi Velezadkovi, který nakonec Grua přesvědčí, aby jim pomohl najít zloděje séra, které mění vše živé na krvelačná monstra. Stopy je zavedou až k majiteli mexické restaurace Eduardovi.

 

Gru se však nemůže zbavit pocitu, že mu Eduardo někoho připomíná. Myslí si, že je to dávno zemřelý padouch. Eduardo má navíc syna, do kterého se bezhlavě zblázní Margo, což Gru těžce nese. Mimoni se postupně ztrácí a Gruovi už to začíná být podezřelé.

 

Domnělý zloděj je lapen a Lucy je přeložena do Francie. Jenomže věci teď naberou rychlý spád. Eduardo je opravdu bývalý superpadouch, který pomocí séra mění Gruovy mimoně v krvelačnou armádu, v čemž mu pomohl i doktor Nefario, který ale zjistil, že udělal chybu a včas varuje Grua.

 

Eduardo totiž unesl Lucy, kterou chce zabít. Gru neváhá a se zbytkem mimoňů a s pomocí marmelády jdou Eduarda přemoci. Dívky nechá doma. Ty jsou však v nebezpečí, proto prchají. Naštěstí jim pomůže doktor Nefario a společně se vydají na pomoc Gruovi. Gru Eduarda přemůže a Lucy zachrání. Lucy s Gruem se nakonec vezmou a Agnes je teď konečně šťastná, že má maminku i tatínka a všichni jsou teď jedna velká rodina.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |