example

Pohádka

Já, padouch

Animované
27.12.2013 | zobrazeno 4433 x
Gru se snaží být největším padouchem, což se je někdy opravdu těžké, protože mu stále šlape na paty jeho úhlavní soupeř Vektor. Gru se proto rozhodne ke zločinu dosud nevídanému – chce ukrást Měsíc. Jeho plán se však značně zkomplikuje. Do cesty se mu totiž připletou osiřelé sestry Margo, Edith a Agnes. Gruovo zločinecké srdce nakonec začne pod vlivem holiček tát.

 

Gru žije na předměstí. Jeho černý dům, mrtvý trávník, velmi podivný domácí mazlíček Kyle působí mezi bílými domy velmi podivně. Sousedi ho mají za podivína a to netuší, že se pod jeho domem nachází tajná laboratoř, kde Gru se svými malými pomocníky mimoni vyrábí různé věcičky, které mu pomohou k tomu, stát se největším padouchem na světě. To dá ale práci, protože mu stále šlape na paty jeho sok Vektor.

 

Gru chystá velkou věc – jeho mimoni společně s profesorem Nefariem sestrojili zmenšovat. Díky tomuto vynálezu bude moct zmenšit Měsíc a ukrást ho. Jenomže mu ho ukradne Vektor a začne páchat zlo. Jednoho dne se u Gruových dveří objeví Margo, Edith a Agnes, které prodávají sušenky.

 

V Gruově hlavě se zrodí ďábelský plán – adoptuje dívky, díky kterým se chce dostat k Vektorovi. Dívky v Gruovi ale začnou brzy vidět otce a nepřipouští si fakt, že je Gru adoptoval jen kvůli svému plánu. Ale i Gruovo srdce se pod vlivem dívek začne měnit a Gru, ačkoli si to nechce připustit, začne dívky mít rád a nakonec se z nich stane opravdová rodina.

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.