example

Pohádka

Cesta za Vánoční hvězdou

Filmové
20.12.2013 | zobrazeno 2053 x
V jednom království žil král s královnou, kterým se narodila dcera Gulltopp. Všichni byli šťastní až do chvíle, než se malá princezna ztratila. Král proto proklel Vánoční hvězdu a království pokryl závoj tmy a smutku. Uplynulo již devět let, když se v království objevila dívka Sonja, která se rozhodla nešťastnému králi pomoct.

 

Když král ztratil svoji milovanou dceru, proklel Vánoční hvězdu, za kterou se malá princezna vydala a nikdy nevrátila. Jeho žena zemřela žalem a na celé království dolehla tma a smutek. Král měl ale přeci jen naději. Pokud se mu podaří do 10 let hvězdu rozzářit, jeho dcera se vrátí domů. Roky plynuly a blížil se poslední 10. rok.

 

Jednou se do blízké vesnice dostane dívka Sonja, kterou zajali lupiči. Sonja ale uteče a dostane se do zámku, kde vyslechne smutný příběh a rozhodne se nešťastnému králi pomoct. Vydá se hledat Vánoční hvězdu a zlomit tak dávnou kletbu. Musí překonat řadu překážek, protože ne všichni chtějí, aby se jí to povedlo. Ale jak už to v pohádkách bývá, Sonji se to nakonec povede a král najde i svoji ztracenou dceru.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |