example

Pohádka

Doktorská pohádka

Filmové
02.02.2014 | zobrazeno 1713 x
Na světě už to tak bývá, že doktoři mají pomáhat a léčit nemocné ať už jsou ze světa lidí nebo to jsou pohádkové bytosti. V této pohádce už však většina pohádkových bytostí strašení vzdala a věnuje se jiné záslužnější činnosti. Jen kouzelník Magiáš se nechtěl vzdát kouzelnického řemesla, ale teď došlo i na něj a byl odkázán na pomoc doktorů.

 

Magiáš žije v lese a pokouší se strašit lidi, což se mu ale vůbec nedaří, protože lidé už na strašidla přestali věřit. A bodejť by ne, když většina strašidel se už neživí strašením. Hejkal teď zpívá v opeře, jak mu poradil Kostelecký doktor a i ostatní bytosti strašení vzdali. Jen Magiáš ne a ne s tím přestat.

 

Jednoho dne mu však v krku uvízla pecka a potřeboval pomoct. Poslal proto svého pomocníka Vincka pro doktora. Vincek přivedl Hronovského doktora, který si však sám nevěděl rady, proto přivolali ještě Kosteleckého doktora, ale ani to nestačilo, proto povolali ještě Skalického doktora. Skalický doktor ještě stihl cestou k Magiášovi ošetřit poraněnou rusalku. Všichni doktoři se tedy sešli u Magiáše.

 

Všichni moc dobře věděli, co kouzelníkovi je, ale strašili ho operací. Chtěli totiž, aby nechal strašení a věnoval se nějaké záslužnější činnosti. Potom udeřili kouzelníka do zad a z krku mu vylétla pecka a Magiáš byl zase v pořádku. Doktoři mu navíc poradili, aby se vydal na poušť, kde má pomocí svých kouzel zúrodnit tamější půdu.

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.