example

Pohádka

Hrátky s čertem

Filmové
07.01.2014 | zobrazeno 3881 x
Princezna Dišperadna a její služebná Káča by se rády provdaly, ale žádný ženich není na obzoru. Dívky se proto rozhodnou, upsat se ďáblu. Neuvědomily si ale, že tím riskují vlastní duši.

 

Princezna Dišperanda a Káča se upíší ďáblu výměnou za ženichy. Úpisy se však náhodou dostanou do rukou vysloužilého vojáka Martina Kabáta. Ten se snaží dívky zachránit. Lstí však získá ďábel obě listiny zpět a navíc unese do pekla Káču.

 

Martinovi není osud dívek lhostejný, a tak se rozhodne obě dívky zachránit. Vydá se proto do samotného pekla, aby Káču zachránil. Musí překonat několik překážek. Musel si poradit s loupežníkem Sarkou Farkou a s čerty z Čertova mlýna. S pomocí anděla ale nakonec přeci jen přemůže čertovské plameny a dívky zachrání. I Káča nakonec získá ženicha – vdá se za Martina.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |