example

Pohádka

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

Filmové
04.02.2014 | zobrazeno 3196 x
Mach, Šebestová a pes Jonatán se tentokrát rozhodnou zavítat do světa lidí. S jejich kouzelným sluchátkem se jim toto přání splní bez problémů. Svět lidí je však ale komplikovaný, což brzy Mach se Šebestovou zjistí.

 

S kouzelným sluchátkem se dá splnit snad každé přání. Tentokrát si Mach se Šebestovou usmysleli, podívat se do světa lidí. Se psem Jonatánem se ocitnou ve vile v jednom městě. Vila však není tak úplně opuštěná. Žije v ní kluk Jakub s babičkou. Jeho rodiče odjeli na služební cestu a Jakub tak může své nové kamarády lépe utajit. Jenomže ve světě lidí nejde vše po másle. Někdy je zapotřebí přítomnosti dospělých, což Mach se Šebestovou netušili. Navíc jejich kouzelné sluchátko nadělá ve světě lidí pěknou katastrofu, kterou vždy naštěstí Mach se Šebestovou včas zažehnají. Svět lidí je v bezpečí, dokud mají sluchátko Mach se Šebestovou. Co ale může způsobit, když se dostane do nepravých rukou?

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |