example

Pohádka

Pyšná princezna

Filmové
19.11.2013 | zobrazeno 3008 x
Král Miroslav vládne ve své zemi dobře a spravedlivě. Chybí mu ale královna, která by stanula po jeho boku. Rád by si vzal za ženu princeznu Krasomilu, která je ale pyšná a svým nápadníkům se jen vysmívá. Miroslav se proto rozhodne udělit princezně lekci.

 

Princezna Krasomila je pyšná a žádný nápadník jí není dobrý. O princeznu se uchází i dobrý král Miroslav ze sousedního království. Princezna ho ale odmítne. Miroslav se však nevzdá a rozhodne se princezně udělit lekci. Vydá se do sousedního království v přestrojení za zahradníka. Dostane se na zámek, kde se rozhodne princeznu změnit.

 

Miroslav ukáže princezně kouzelnou květinu, která ji okouzlila. Do rána ale květina zvadla, protože se o ni princezna nestarala. Miroslav se ale nevzdává a postupně najde cestu k srdci princezny Krasomily. Společně se věnují zahradničení. Princezna se začne měnit a do krále se zamiluje.

 

Jejich lásku chtějí ale překazit rádci, kterým se nelíbí představa, že by se obě země spojily. Společně proto prchnou. Krasomila se nakonec dozví, kdo zahradník skutečně je. Zpočátku se na něj zlobí, ale nakonec mu odpustí a může se konat svatba.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |