example

Pohádka

S čerty nejsou žerty

Filmové
19.11.2013 | zobrazeno 4066 x
S čerty nejsou žerty je humorná pohádka o odplatě, lásce a přátelství. Tentokrát záleží vše na peklu, které musí potrestat viníky a hříšníky a odplatit tak křivdy a lži.

 

Po smrti Petrovy maminky se jeho otec znovu oženil s hamižnou a vypočítavou Dorotou Máchalovou, která se podílela na manželově smrti. Dorota se chce zbavit i Petra, proto ho nařkne z krádeže. Nevinný Petr proto uteče, ale brzy je dopaden verbíři. Před svým odsouzením se setká s knížecími dcerami Angelinou a Adélkou.

 

Mezitím si už brousí peklo své zuby na Dorotu, kterou má do pekla přivézt nezkušený čert Janek. Dorota je však mazaná a Janka přelstí, ten místo Doroty přivede do pekla hodnou Petrovu babičku. Musí tedy znovu na zemi, aby svoji chybu napravil.

 

Janek se v hospodě opije a upíše se na vojnu, kde se spřátelí s Petrem. Oba se domluví na tom, jak Dorotu dostat do pekla. Petrovi však hrozí na zemi nebezpečí, proto se oba vrací do pekla. Petr zde pilně pracuje a je proto bohatě odměněn – dostane kouzelný kabát, který dává svému majiteli dukáty. Potom se vrací zpět na zem i se svoji babičkou.

 

Pobyt v pekle změnil jeho tvář a nikdo ho nepoznává. Jako bohatý okouzlí lakomou Angelinu, která by chtěla kabát pro sebe, stejně jako správce a Dorota. Petr však o Angelinu nestojí, ale rád by získal hodnou Adélku. Pro Angelinu si přijde sám Lucifer a také zbytek hříšníků spolknou pekelné plameny a Janek konečně vyzraje nad Jankem.

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.