example

Pohádka

Saxána a Lexikon kouzel

Filmové
24.02.2014 | zobrazeno 2623 x
Uplynula dlouhá doba od chvíle, kdy Saxána vypila odvar z babského ucha. Nyní žije ve vile se svým mužem Honzou a dcerou Saxánou. Na říši kouzel již zapomněla. Zapomněla ale také na půdu, která skrývá její tajemství. Maminčino tajemství ale objeví zvídavá dcera Saxánka a začnou se dít věci.

 

Malá Saxána neměla o maminčině původu ani tušení. Jednou se ale vkradla na půdu, kde zjistila, že maminka není z tohoto světa. Díky své zvědavosti se sama dostane do říše kouzel, která je plná nadpřirozených bytostí, o nichž slyšela jen z pohádek. Nyní na vlastní oči viděla rarášky, bazilišky a jiné pohádkové bytosti.

 

V říši kouzel však není vše, jak by mělo být. Říše kouzel se totiž chce zmocnit komiksový gangster Crashman. Saxána je však dcera své matky a rozhodne se říši kouzel zachránit. Malá dívka však musí překonat řadu nástrah nejen podivné říše, ale hlavně svého protivníka Crashmana.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |