example

Pohádka

Třetí princ

Filmové
18.11.2013 | zobrazeno 3395 x
Princ Jaromír s princeznou Milenou
Příběh pohádky Třetí princ vypráví o sourozeneckém poutu, lásce a tajemství, které skrývají diamantové skály.

 

Královně ze Země lva se narodila dvojčata Jaroslav a Jaromír. Už od dětství byli vázáni až kouzelným poutem. Oba vyrostli za rok o tolik, co jiní za sedm let. Zanedlouho se z nich stali mladí muži. Byli si podobni jako vejce vejci, ale přesto byl každý jiný. Jaroslav se rád bavil a žádnou sukni nenechal bez povšimnutí. Zato Jaromír toužil jen po jediné dívce.

 

Naneštěstí to byla princezna z obrazu, který byl před princi dlouhou dobu skryt. Neváhal a vydal se ji hledat. Netušil však, že se kdysi o totéž pokusil jeho bratr, kterého nikdy nepoznal. Cesta Jaromíra přivede do diamantových skal, kde skutečně najde Milenu - princeznu z obrazu. Aby ji získal musí splnit 3 úkoly, což se mu nepovede a zůstává uvězněn v diamantových skalách.

 

Jaroslav doma cítí, že s jeho bratrem není něco v pořádku a vydává se ho hledat. I on se dostává do diamantových skal, kde žije Milena, která si myslí, že je to Jaromír. Jaroslav toho využije a předstírá svého bratra. Milena se do Jaromíra zamilovala a chování Jaroslava jí přijde podivné.

 

Jaroslav dokončuje první úkol za bratra a zjišťuje, že princezna Milena má sestru, od které je k nerozeznání. Právě Princezna ze skal byla příčinou zmizení jeho staršího bratra, který se před narozením Jaroslava a Jaromíra vydal hledat princeznu z obrazu.

 

Jaroslav nakonec splnil ostatní úkoly a tím zlomil kletbu diamantových skal. Osvobodil oba své bratry – Jaromíra a nejstaršího Jindřicha. Společně se pak vracejí domů i se svými nevěstami.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |