example

Soutěž o 3x balíček Frosch

Ukončeno

PARTNER SOUTĚŽE:

Frosch nové logo

 

Frosch a Koukálek.cz pro vás připravili soutěž o tři 3x balíčky. Výhru získají 3 vylosovaní výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku. Na otázku můžete odpovídat od úterý 5.11.2019 do pondělí 18.11.2019.

 

Čistá a bezpečná domácnost to je FROSCH 

 

Pro vaše prádlo jsou řešením ekologické prací prostředky bez ftalátů či optických rozjasňovačů a aviváže bez dráždivých parfémů a barviv.U bílého prádla dosáhnete skvělých výsledků s Frosch pracím prostředkem s aktivní sodou, barevnost svého prádla zachováte nejlépe s Frosch pracím prostředkem color Granátové jablko. Prací prostředek Aloe vera je vhodný na bílé i barevné prádlo, navíc je šetrný k citlivé pokožce se sklony k alergiím. S odolnými skvrnami si hravě poradí Frosch Sprej na skvrny ala „žlučové mýdlo“ , který se nanáší před praním přímo na skvrny. Výrobky obsahují jemné konzervanty vhodnéi pro citlivou alergickou pokožku.

 

V péči o vaše nejmenší jistě oceníte produkty řady Baby. Hypoalergenní prací prostředek a máchadlo pro jemné a čisté prádlo, hygienický čistič dětských potřeb pro omyvatelné hračky či jídelní židličky, anebo praktický sprej na skvrny na kojeneckém prádle, který zatočí i s odolnými skvrnami od mléka, zeleniny a dalších potravin.

 

Prací prášky

 

 

Provoněné Vánoce s bytovými parfémy Frosch Oase Pomerančový háj a novými sprchovými gely Frosch

 

Vůně v nás dovedou evokovat vzpomínky, umí navodit příjemnou atmosféru a umíme si při nich vzpomenout na příjemné momenty v našem životě. S vůněmi cukroví, koření nebo ovoce jsou spojovány i Vánoce. Doba, která v každém z nás uchovává krásné okamžiky po celý život. Značka Frosch přináší pro toto období tip na vánoční dárek, který využijete po celý rok. Představte si ekologicky šetrné přípravky rostlinného původu ohleduplné také k vaší pokožce, které jsou navíc v recyklovaném obalu a cenově dostupné. Že něco takového není možné? Značka Frosch přichází s novinkou, přírodními sprchovými gely vhodnými pro citlivou pokožku, ve třech lákavých variantách. Vaši mysl zklidní omamná vůně sladkých květů pomeranče, exotické granátové jablko či posilující Aloe vera a přinesou vám chvilku relaxace. Hřejivou atmosféru Vánoc navodíte také dalším tipem, a to bytovým parfémem Frosch Oase Pomerančový háj. Vůně jsou již po staletí používány při aromaterapii pro navození příjemné nálady a vnitřní pohody. Frosch Oase se inspiroval touto starou moudrostí a jeho esenciální oleje přinášejí vašemu domovu svěží a uvolňující atmosféru.

 

Frosch v

 

A co můžete vyhrát?

 

Balíček č. 1 v hodnotě 350Kč


frosch


Balíček č. 2 v hodnotě 250Kč


frosch


Balíček č. 3 v hodnotě 250Kč


froschNápovědu k soutěžní otázce najdete na www.Frosch-eko.cz.

1) Kdy byla založena ekologická značka Frosch?
Registrovat

Výherci soutěž

1. Kateřina  Mertová Litoměřice
2. Milada Neckářová Opatovice
3. Ivana  Šedová Šumperk

Pravidla soutěže

I. Obecná ustanovení


1. Soutěž probíhá na území České republiky.


2. Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.koukalek.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a    požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.


3. Organizátorem soutěže je provozovatel portálu (dále jen "provozovatel").

 

4. Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

 

5. Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

 

6. Výhry v  soutěži nejsou soudně vymahatelné.

 

7. Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

 

8. Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

 

9. Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

 

10. Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

 

11. Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

 

12. Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.II. Základní mechanismus soutěže


1. Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

 

2. Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, které mají 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď z každé otázky, kterou potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

 

3. Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.


III. Předání výher


1. Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

 

2. Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

 

3. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.