example

Soutěž o 5x společenskou hru Dlouhý, Široký a Bystrozraký + Hra skládej a vyprávěj příběhy

Ukončeno
  • Dlouhý 4
  • Dlouhý 3
  • Dlouhý 2
  • dlouhý 1
  • Dlouhý 5

PARTNER SOUTĚŽE:

efko nové logo

 

Efko.cz a Koukálek.cz pro vás připravili soutěž o 5x společenskou hru Dlouhý, Široký a Bystrozraký a o 5x Hru skládej a vyprávěj příběhy. Výhru získá 5 vylosovaných výherců, kteří, správně odpoví na soutěžní otázky. Soutěž probíhá od pondělí 9.4.2018 do neděle 22.4.2018.


Společenská hra Dlouhý, Široký a Bystrozraký - dřevěné figurky

 

Společenská hra o nelehké cestě pohádkových bytostí do princova zámku. Součástí jsou dřevěné postavičky Dlouhý, Široký, Bystrozraký, Princ,Princezna, Černokněžník, dřevěné kostky.

Společenská hra o nelehké cestě pohádkových bytostí do princova zámku. Součástí jsou dřevěné postavičky Dlouhý, Široký, Bystrozraký, Princ,Princezna, Černokněžník, dřevěné kostky, Vyrobeno v ČR

 

Hra " NA VÝLETĚ " skládej a vyprávěj příběhy

 

Velké dílky puzzle jsou volně kombinovatelné. Vznikne nepřeberné množství příběhů. Součástí je dřevěná figurka.

Vláček Vojta a jeho hádanková jízda. Vydej se s vláčkem Vojtou na cestu po světe. Uhodneš všechny hádanky, které na tebe čekají? Pro správnou odpověď postačí se dobře dívat z okna.

 

Hra " NA PROCHÁZCE " skládej a vyprávěj příběhy 

 

Velké dílky puzzle jsou volně kombinovatelné. Vznikne nepřeberné množství příběhů. Součástí je dřevěná figurka.

Ztracený pejsek Teo. Vydej se do rušného města a pomoz najít pejskovi cestu domů. Zažiješ spoustu dobrodružství a nakonec všechno dobře dopadne.

 

Hra " O ZOO " skládej a vyprávěj příběhy 

 

Velké dílky puzzle jsou volně kombinovatelné. Vznikne nepřeberné množství příběhů. Součástí je dřevěná figurka.

Sloník Toník a jeho dlouhý chobot. Vydej se se sloníkem Toníkem na cestu po ZOO. Zjistíš jaké má kamarády a jak se ostatním zvířátkům líbí jeho chobot.

 

Hra "O FARMĚ " skládej a vyprávěj příběhy 

 

Velké dílky puzzle jsou volně kombinovatelné. Vznikne nepřeberné množství příběhů. Součástí je dřevěná figurka.

Co dělá kočka Mína na farmě? Vydej se s kočičkou Mínou na obhlídku farmy a poznej její zvířecí kamarády. Dozvíš se spoustu nových užitečných věcí.

 

Pohádkový balíček obsahuje:


1x společenskou hru Dlouhý, Široký a Bystrozraký - dřevěné figurky

1x libovolnou hru skládej a vyprávěj příběhy

 

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.Efko.cz.

1) Kolik dřevěných figurek najdete ve společenské hře Dlouhý, Široký a Bystrozraký?
Registrovat

Výherci soutěže

1. Miroslav Jedlička Karviná
2. Michal Vorlíček Dolní Kounice
3. Viktorie Holasová Týnec nad Sázavou
4. Michaela Novotná Příbram
5. Tomáš Jelínek Zbraslav

Pravidla soutěže

I. Obecná ustanovení


1. Soutěž probíhá na území České republiky.


2. Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.koukalek.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a    požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.


3. Organizátorem soutěže je provozovatel portálu (dále jen "provozovatel").

 

4. Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

 

5. Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

 

6. Výhry v  soutěži nejsou soudně vymahatelné.

 

7. Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

 

8. Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

 

9. Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

 

10. Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

 

11. Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

 

12. Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.II. Základní mechanismus soutěže


1. Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

 

2. Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, které mají 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď z každé otázky, kterou potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

 

3. Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.


III. Předání výher


1. Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

 

2. Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

 

3. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.