example

Soutěž o 6x MULTIGO FIRE

Ukončeno

PARTNER SOUTĚŽE:

efko nové logo

 

Efko.cz a Koukálek.cz pro vás připravili soutěž o 3x MULTIGO FIRE žebřík s řidičem a o 3x MULTIGO FIRE jeřáb s řidičem.. Výhru získá 6 vylosovaných výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku. Soutěž probíhá od pondělí 19.8.2019 do neděle 1.9.2019.

 

IGRÁČKOVO auto MultiGO nabídne nově více funkčních prvků – jeřáb, žebřík nebo bagr

 

Revoluční systém aut MultiGo, nosný produkt společnosti EFKO, doplňuje svět postavičky IGRÁČEK. Jeho vývoji věnuje rodinná firma z Vysočiny velkou pozornost. Na trh přichází s novými typy užitkových a zásahových vozidel, které zkompletují řady BUILD, CITY a FIRE. Nová auta nabídnou více funkčních prvků, které děti baví při hře, jako jeřáb, žebřík nebo bagr. Velké sety MultiGO využívají zejména výhod unikátního bajonet systému, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a nástaveb. Děti mohou jednotlivé prvky různě kombinovat při hře, což podporuje jejich kreativitu a rozvoj motoriky. První část inovací představila firma již na letošním norimberském veletrhu hraček, druhou část přináší nyní tak, aby výrobky byly pro děti a jejich rodiče v obchodech k dispozici jak na dobu „Back to school“ – zahájení školy, tak již jako tip na vánoční dárek.


Multigo

 

„MultiGo pro rok 2019 se skládá z osobního a nákladního auta MultiGo, která vynikají svojí vysokou kvalitou zpracování, moderním designem ale zejména unikátním systémem vzájemně kompaktních aut a výměnných nástaveb a příslušenství. Právě špičková kvalita a unikátnost sytému patří k silným benefitům značky MultiGo. Zmíněný systém MultiGo umožnuje dětem v průběhu hry zaměňovat jednotlivé nástavby aut a tím měnit jejich účel. Během pár vteřin se tak jedno auto promění ze sklápěčky na bagr, jeřáb, valník, domíchávač a podobně. Celý systém je i ekonomický pro rodiče. S jedním, či dvěma auty může „IGRÁČKOVA stavební firma“ obsáhnout až osmi různých činností,“ uvádí Miroslav Kotík, majitel a ředitel společnosti EFKO – karton s.r.o.

 

Multigo

 

Nabídka nákladních aut systému MultiGo se nově rozšiřuje o další oblíbené typy užitkových vozů. Stávající řada Build (stavba) se nově rozšíří o Bagr, s funkčním ramenem otočným na základně, Jeřáb s otočným ramenem na základně, výsuvný, se třemi aretačními polohami, lanem a hákem, polohovací Žebřík, a otočný Domíchávač betonu s možností vyklopení. Řada MultiGo Fire (hasiči) se rozšíří o Žebřík s košem pro hasiče IGRÁČKA a vyprošťovací Jeřáb. Všechna auta jsou včetně řidiče IGRÁČKA. Řada Farm dostane pro stávající traktor nový výměnný čelní nakladač palet včetně nové palety a paletového boxu. Veškeré tyto novinky doplňuji stávající IGRÁČKOVA auta MutiGo a většina je také k dostání jen jako samostatný doplněk pro ty, kteří již auta MutiGo doma mají.

 

Řada FIRE se rozšíří o novinky:

MULTIGO FIRE žebřík s řidičem

Multigo


Nezbytné záchranné vozidlo nejenom na boj s ohněm. Propracovaný žebřík je otočný a výsuvný, umožňuje tři aretační polohy. Jeho cena je 339 Kč.

 

MULTIGO FIRE jeřáb s řidičem

Multigo


Důležité záchranné vozidlo nejenom na boj s ohněm. Jeřáb je pojízdný, rameno jeřábu se na základně otáčí, lze ho zvedat, vysunout a aretovat na 3 pozicích. Hák jeřábu se ovládá navijákem. Cena 339 Kč.

 

A co můžete přesně vyhrát?

3x MULTIGO FIRE žebřík s řidičem

3x MULTIGO FIRE jeřáb s řidičem 

 

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.Efko.cz.

1) Jaké řady patří do IGRÁČKOVA auta MultiGO?
Registrovat

Výherci soutěže

 

1. Ondřej Bartoň Děčín
2. Blanka Janečková Kladno
3. Zuzana Svobodová Mladá Boleslav
4. Ludmila Karásková Moravský Krumlov
5. Eva Sklenářová Třebíč
6. Alena Pokorná Čikov

Pravidla soutěže

I. Obecná ustanovení


1. Soutěž probíhá na území České republiky.


2. Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.koukalek.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a    požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.


3. Organizátorem soutěže je provozovatel portálu (dále jen "provozovatel").

 

4. Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

 

5. Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

 

6. Výhry v  soutěži nejsou soudně vymahatelné.

 

7. Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

 

8. Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

 

9. Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

 

10. Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

 

11. Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

 

12. Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.II. Základní mechanismus soutěže


1. Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

 

2. Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, které mají 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď z každé otázky, kterou potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

 

3. Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.


III. Předání výher


1. Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

 

2. Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

 

3. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.