example

Soutěž o 6x stavebnici LEGO® DUPLO®

Ukončeno
  • lego 5
  • lego 4
  • lego 3
  • lego 2
  • lego 1
  • lego 6

PARTNER SOUTĚŽE:

duplo logo

 

LEGO® DUPLO® a Koukálek.cz pro vás připravili soutěž o tři stavebnice LEGO DUPLO Kreativní box pro stavitele a o tři stavebnice LEGO DUPLO Arktida. Výhru získá 6 vylosovaných výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázky. Na otázky můžete odpovídat od středy 11.4.2018 do úterý 24.4.2018.

 

Objevujeme různé způsoby hraní

 

1,5–2 roky

LEGO® DUPLO® pomáhá rozvíjet jemnou motoriku už od útlého věku. Ze začátku bude vaše dítě nejspíš kostičky jenom bourat a rozhazovat. To je ovšem velký krok – vlastně spíše „vrh“ – vpřed, který vyžaduje značnou dávku rozumu a obratnosti. Bourání ale postupně přechází ve stavění, dítě dává dvě tři kostičky na sebe, a pak už rostou stavby jako houby po dešti!

 

3 roky

Jakmile vaše dítě začne dávat více kostiček dohromady a stavět složitější modely, je to známka toho, že dosáhlo další úrovně motorických a kognitivních dovedností. Ovšem co bylo jednou postaveno, musí být také zničeno. Nebojte se tedy tu velikou věž zase shodit – je to přeci taková legrace!

 

Už jste někdy pozorovalisvého prcka, jak všechno jen rozhazuje kolem a ničí, místo aby skládal a stavěl?Přemýšleli jste, kde se stala chyba? Žádný strach. Bourání je stejně důležitou etapou ve vývoji dítěte jako stavění. A může to být také ohromná zábava! Kostičky LEGO DUPLO jsou ideální pro obě činnosti.


10835 Rodinný dům

rodinný dům


Přehrávejte si scénáře ze skutečného života v LEGO® DUPLO® Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami. V tomto snadno postavitelném domě najdete nekonečné množství možností ke hraní – malé děti se mohou bavit cvičením různých aktivit a postupů od ranního vstávání, přípravy a jedení jídla, až k umývání auta. Sledujte, jak se jejich dovednosti týkající se situačních scénářů rozvíjí při přehrávání každodenních situací se 3 DUPLO figurkami.

 

10861 Moje první pocity


první

Pomozte svým dětem naučit se rozpoznávat různé pocity pomocí těchto sestavitelných postaviček z velkých barevných LEGO® DUPLO® kostek, které jsou speciálně navržené tak, aby byly pohodlné a bezpečné pro malé dětské ručičky. Otáčejte oboustranné obličeje a objevujte různé výrazy ve tváři, které můžete použít jako skvělý námět k povídání a vytváření příběhů o náladách a pocitech. S těmito barevnými kostkami, které zároveň přispívají k rozvoji jazykových dovednosti, si užijete spoustu zábavy.


O co vlastně hrajeme?

 

Hrajeme o 6 stavebnic LEGO® DUPLO® a to o 3x 10853 LEGO DUPLO Kreativní box pro stavitele a o 3x 10803 LEGO DUPLO Arktida.

 

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.DUPLOsvet.cz.

1) Od kolika let je stavebnice LEGO® DUPLO® 10835 Rodinný dům?
2) Od kolika let je stavebnice LEGO® DUPLO® 10861 Moje první pocity?
Registrovat

Výherci soutěže

 

1. Kateřina Mašlová Hodonín
2. Monika Vrbová Zákřany
3. Ludmila Bučková Hrušovany
4. Šimon Pelikán Protivín
5. Lenka Slívová Zlín
6. Denisa Šurmánková Liberec

Pravidla soutěže

I. Obecná ustanovení


1. Soutěž probíhá na území České republiky.


2. Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.koukalek.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a    požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.


3. Organizátorem soutěže je provozovatel portálu (dále jen "provozovatel").

 

4. Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

 

5. Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

 

6. Výhry v  soutěži nejsou soudně vymahatelné.

 

7. Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

 

8. Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

 

9. Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

 

10. Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

 

11. Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

 

12. Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.II. Základní mechanismus soutěže


1. Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

 

2. Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, které mají 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď z každé otázky, kterou potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

 

3. Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.


III. Předání výher


1. Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

 

2. Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

 

3. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.