example

Velká vánoční soutěž o RC Sněžný pluh!

Ukončeno
  • Bagr 3
  • Bagr 2
  • Bagr 1

PARTNER SOUTĚŽE:

Rc profi

 

RCprofi.cz a Koukálek.cz pro vás připravili soutěž o RC Sněžný pluh. Výhru získá jeden vylosovaný výherce, který správně odpoví na soutěžní otázku. Na otázku můžete odpovídat od čtvrtka 3.12.2020 do pondělí 14.12.2020.

 

RC Sněžný pluh HN586 1:18 6CH

 

JAKO OPRAVDOVÝ

Tento oblíbený model buldozérového pluhu je vyroben z vysoce odolného ABS plastu a kovu, pneumatiky jsou gumové. Není tedy problém, aby ho děti využily při hraní na písku a také v jiném terénu. Radlice pluhu se dá ovládat velmi jednoduše - můžete pluhovat, nebo celé rameno zvednout do výšky. Ovládání modelu je také velmi snadné a vhodné jak pro malé děti, tak i pro naprosté začátečníky s RC modely. Ovladač pracuje na frekvenci 2,4 GHz, může si tak spolu hrát více dětí, aniž by se modely navzájem rušily. Buldozérový pluh je vybaven LED světly a také zvukovým modulem. Ideální dárek pro malé i velké nadšence do pracovních strojů!


Tip od nás pro vás

K provozu budete potřebovat 2x AA baterie do modelu, které nejsou součástí balení. Vhodné naleznete v záložce Příslušenství přímo pod produktovými fotografiemi. Pro ještě delší zážitek z jízdy doporučujeme dokoupit silnější akumulátory - vhodné také naleznete v záložce Příslušenství.

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.RCprofi.cz.

1) Jaké rozměry má RC Sněžný pluh HN586 1:18 6CH?
Registrovat

Výherci soutěž

1. Kateřina Potůčková Zlín

Pravidla soutěže

I. Obecná ustanovení


1. Soutěž probíhá na území České republiky.


2. Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.koukalek.cz, který souhlasí s pravidly soutěže a    požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.


3. Organizátorem soutěže je provozovatel portálu (dále jen "provozovatel").

 

4. Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

 

5. Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

 

6. Výhry v  soutěži nejsou soudně vymahatelné.

 

7. Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

 

8. Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

 

9. Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

 

10. Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

 

11. Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

 

12. Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.II. Základní mechanismus soutěže


1. Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

 

2. Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, které mají 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď z každé otázky, kterou potvrdí stisknutím tlačítka "odeslat odpovědi". Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.

 

3. Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.


III. Předání výher


1. Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

 

2. Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

 

3. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.