example

Pohádka

Hobit: Šmakova dračí poušť

Filmové
28.01.2014 | zobrazeno 3131 x
Šmakova dračí poušť je dalším pokračováním dobrodružné cesty hobita Bilba, trpaslíků a čaroděje Gandalfa. Se skřety v patách musí překonat řadu překážek a svést několik bitev, aby konečně stanuli tváří v tvář Šmakovi.

 

Po předchozích potížích pokračuje celé výprava směrem na východ. Cestou naráží na řadu nelehkých překážek, kdy jde všem o život. Bilbo navíc víc a víc používá prsten, který nad ním začíná pomalu mít moc.

 

V lese Mirkwood narazí na obří pavouky. Nakonec se zachrání, ale další komplikace na sebe nenechá dlouho čekat. Jsou zajati nebezpečnými lesními elfy, kterým nakonec také uniknou a pokračují na své cestě k Jezernímu městu. Konečně jsou u cíle – u samotné Osamělé hory.

 

Teď je však čeká něco mnohem horšího a nebezpečnějšího – hrozivý drak Šmak. Všichni teď musí sebrat všechnu svoji odvahu a čelit této hrozivé nestvůře.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |