example

Pohádka

Ledové království

Animované
17.01.2014 | zobrazeno 4916 x
V království Arendelle měli dvě dcery – Annu a Elsu. Elsa měla odmalička nadpřirozené schopnosti – dokáže tvořit zimu. Po jedné nehodě však vyrůstají sestry odděleně. Vše se ale změní ve chvíli, kdy Elsa ve vzteku zmrazí celé království a prchne vysoko do hor. Neohrožená Anna nehodlá svoji sestru opustit, proto se vydává na cestu do sestřina paláce.

 

Cesty dvou sester Anny a Elsy se rozejdou ve chvíli, kdy malá Elsa neúmyslně zranila svoji sestru Annu, která málem přišla o život. Do té doby měly k sobě obě dívky velmi blízko, ale tato nehoda je rozdělila. Elsa měla zavřená začít ovládat své schopnosti a Anně vymazali paměť, aby neměla trauma. Obě dívky již vyrostly a nastal den, kdy má být Elsa korunována.

 

Dívky se ale pohádají a Elsa ve vzteku zmrazí celé království. Místo zelených stromů jsou teď všude jen rampouchy a led. Elsa prchne do hor, kde si vytvoří ledový palác. Všude je teď zima a chladno, což se nelíbí její sestře Anně, která se rozhodne vydat za Elsou a přesvědčit ji, aby dala vše do pořádku. Mrazivé počasí se nelíbí ani Kristoffovi, který rozjel obchod s ledem, který mu v době, kdy je všude zima, moc nevynáší.

 

Kristoff se svým věrným sobem Svenem narazí na Annu a všichni se vydávají na cestu do hor. Jejich cesta je plná překvapení a humorných situací, o které se stará hlavně Olaf – nepovedený sněhulák. Je trochu nešika, a tak se často dostane do nepříjemné situace. Na své cestě za Elsou se musejí vypořádat s drsným počasím a mrazivými monstry, ale nakonec přeci jen vše dobře dopadne.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |