example

Pohádka

Letadla

Animované
20.12.2013 | zobrazeno 3251 x
Prášek je práškovací letadlo s velkým srdcem a ještě většími sny. Touží po tom zúčastnit se leteckého závodu. Zdánlivě nesplnitelný sen se s trochou tvrdé práce a odhodlanosti může stát skutečností.

 

Ačkoli je Prášek letadlo a měl by létat vzduchem bez obtíží, trpí fobií z výšek. Jako každý má i Prášek jeden velký sen, chtěl by se zúčastnit světového leteckého závodu, kde se to rychlými křídly jen hemží. I přestože Prášek není letadlo stavěné na závody, rozhodne se svůj sen uskutečnit.

 

Odvážnému Práškovi se rozhodne pomoci letoun z námořního letectva Skipper Riley. S pomocí svého nového učitele se tak tak kvalifikuje do hlavního závodu. Je zase o kousek blíž svému snu, ale ještě zdaleka nemá vyhráno. Závod není jen o rychlých vrtulích a křídlech, ale je také plný nástrah a úskalí. Nadějný závodník je trnem v oku šampiónovi Risplingerovi, který se snaží Práška zbavit. Naštěstí jsou tu i letadla, která jsou přátelská a Prášek mezi nimi najde i nové přátele, ale hlavně splní si svůj velký sen, stát se závodním letounem.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |