example

Pohádka

Šmoulové 2

Animované
14.01.2014 | zobrazeno 2279 x
Gargamel znovu spřádá svůj ďábelský plán, jak polapit Šmouly. Tentokrát však není sám, stvoří malé skřítky, kteří provádí jen samou neplechu, tak jim začne říkat Neplechové. Spolu s nimi se rozhodne unést Šmoulinku a vylákat z ní recept, který dokáže z Neplechů udělat Šmouly. Naštěstí jsou tu Taťka Šmoula a jeho pomocníci, kteří se vydají Šmoulinku zachránit.

 

Gargamel žije v Paříží a vydává se za iluzionistu. Nepřestal ale spřádat plán na chycení Šmoulů, proto stvoří Neplechy – Vexy a Hackuse. S jejich pomocí se zmocní Šmoulinky, kterou kdysi stvořil Gargamel, ale s pomoci Taťky Šmouly a jeho láskyplné výchovy se z ní stal opravdový Šmoula.

 

Vexy předstírá kamarádství, aby si Šmoulinka vzpomněla, kdo byla. Šmoulince se v hlavě honí spousta myšlenek o jejím původu, o rodině, o tom, kdo je. Se svojí novou kamarádkou začne dělat také neplechu. Jakmile Taťka Šmoula zjistí, co se Šmoulince stalo, neváhá a vydává se jí hledat.

 

Spolu s ním se souhrou náhod do světa lidí dostanou také Fešák, Nešika a Mrzout. S touto povedenou partičkou má zachránit Šmoulinkou? Naštěstí jsou tu ještě Winslowovi, kteří nenechají své malé přátele v nouzi.

 

A tak může záchranná mise začít.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |