example

Pohádka

Šmoulové (film)

Animované
12.01.2014 | zobrazeno 3992 x
Gargamel opět nalíčil past na své malé protivníky ve snaze je polapit. Při jedné z honiček se skupinka pronásledovaných Šmoulů dostane ke kouzelnému vodopádu, který je přenese do New Yorku do Central Parku. Šmoulové se tak ocitají ve světě lidí, kam je pronásleduje Gargamel se svou kočkou. Další dobrodružství je tedy na spadnutí.

 

Když Nešika, Šmoulinka, Směloun, Koumák, Mrzout a Taťka Šmoula prchají před zlým Gargamelem, dostanou se do jeskyně s vodopádem. Aby se zachránili, rozhodnou se do něj skočit, ale v tu ránu se ocitnou v Central Parku v New Yorku. Ocitnou se ve světě, který neznají a který je plný věcí, se kterými se doposud nikdy nesetkali.

 

Ale ani zde nejsou před Gargamelem v bezpečí, protože i on se skrz vodopád dostal do New Yorku a je jim v patách. Společně s ním se do světa dostal i Azrael. I tentokrát mu Šmoulové uprchnou a dostanou se do mladé rodiny novopečeného marketingového prezidenta Patricka Winslowa, kde je pro ně vše nové.

 

Brzy se s majiteli bytu spřátelí a získají tak nové spojence proti Gargamelovi. Gargamel se mezi tím usadí v opuštěném domě, kde znovu chystá plán, jak Šmouly polapit. Skoro by se mu to podařilo, kdyby nebylo Patricka, který svým malým přátelům nakonec pomůže. Šmoulové se nakonec dostanou zpět domů do své vesničky.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |