example

Pohádka

Šmoulové: Strašidelný speciál

Animované
17.01.2014 | zobrazeno 2921 x
Šmoula vypravěč vypráví dávný příběh o Šmoulí roklině a soutěži ve sběru šmoulích bobulí. Koumák dosud každý sběr vyhrál, ale tentokrát se Smělou rozhodne přijít na kloub tomu, jak se stal Koumák vítězem.

 

Směloun pronásleduje Koumáka až do Šmoulí rokle, kde se podle legend potuluje bezhlavý jezdec. V rokli roste spousta bobulí a Směloun se rozhodne Koumáka převést. Vystraší ho a Koumák z místa uteče, avšak Gargamelovy přímo do pasti. Mezítím Směloun vyhraje soutěž, ale svědomí mu nedá a vydá se hledat Koumáka do lesa. Doprovázela ho Šmoulinka a i oni nakonec skončili v Gargamelově pasti.

 

Aby se z pasti dostali, museli spojit své síly. Ale Gargamel se díky Azraelovi dozvěděl, koho má v pasti a spěchal do lesa. Už skoro Šmouly lapil, ale v tu chvíli se zjevil bezhlavý jezdec, kterého se všichni tak lekli, že utíkali, co jim nohy stačily. Nakonec všichni vyvázli, ale Gargamel skončil v řece. Šmoulové se nakonec zachránili a jak se ukázalo, bezhlavý jezdec byla koza, kterou proměnil v jezdce Taťka Šmoula.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |