example

Pohádka

Šmoulové

Animované
20.12.2013 | zobrazeno 8072 x
Malí modří Šmoulové žijí ve svých domečcích, které mají tvar muchomůrek. Jsou hodní a živí se sběrem jahůdek. Jediným jejich nepřítelem je Gargamel, který vymýšlí nejrůznější plány a lsti, jak Šmouly polapit.

 

Někde uprostřed lesa, kam žádný člověk nezabloudí, se nachází malá vesnička. Jejími obyvateli jsou malí skřítci, kteří jsou celí modří, jsou to Šmoulové. Každý Šmoula je jiný – jinak se chová, jiné věci umí a podle toho se také jmenují. Vůdcem Šmoulů je taťka Šmoula, který má jako jediný červené kalhoty. Společně žijí své šmoulí životy ve své vesničce.

 

Ovšem nedaleko šmoulí vesničky žije zlý čaroděj Gargamel. Se svou kočkou Azraelem obývá polorozpadlý hrad. Gargamel by rád Šmouly pochytal a udělal si z nich výborné jídlo, a tak se celé dny snaží vymyslet plán a malé Šmouly pochytat. Šmoulové jsou sice malí, ale svoji chytrostí vždy Gargamela přelstí a ten se musí vrátit domů s nepořízenou.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |