example

Pohádka

Krkonošské pohádky

Filmové
19.11.2013 | zobrazeno 4251 x
V Krkonoších vládne mocný Krakonoš. Vládne dobře a spravedlivě nejen nad lidmi, ale i nad zvířaty. Krakonošovo území však leží vedle panství lakomého Trautenberka, který vymýšlí lumpárny s cílem oklamat Krakonoše.

 

„Anče, Kubo, Hajnej,“ křičí zavalitý Trautenberk a všichni tři už vědí, že si jejich milostpán vymyslel lumpárnu, kterou by popudil svého souseda Krakonoše. Sám se pána hor bojí, proto vždy posílá své služebníky. Vždy pána poslechnou, ale jeho přání plní jen neradi, protože mají dobrá srdce a hlavně nechtějí Krakonošovi škodit. Nakonec jim nezbude nic jiného, než milostpána poslechnout. Krakonoš je ale spravedlivý a moc dobře ví, kdo je strůjcem všech záludností, proto Trautenberka za jeho nápady vždy řádně potrestá a Trautenberk musí své škody vždy napravit.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |