example

Pohádky

Řadit:
Filtrovat:
na stránce:
Rákosníček a povětří (1983)
Animované
Hodnocení: 
Země: Česko
Tvůrce: Česká televize
Kdesi v lese leží podivný rybníček Brčálník. Brčálník totiž není jen tak obyčejný rybník, protože v něm žije malý neposedný skřítek Rákosníček.
O kominickém učni a dceři cukráře (2007)
Filmové
Hodnocení: 
Země: Česko
Tvůrce: Česká televize
Sirotek Tomáš musel jít do učení ke kominickému mistrovi Dýmalovi. Sám Tomáš chtěl být pekařem jako jeho otec, ale strýc ho poslal právě k Dýmalovi. Tomáš musel snášet řadu příkoří ze strany Dýmalovy ž...
Cars Toon: Burákovy povídačky (2008)
Animované
Hodnocení: 
Země: USA
Tvůrce: Pixar
O tom, že je Burák velký kecka, jsme se už přesvědčili ve filmu Auta. Teď Burák povídá Bleskovi McQueenovi různé příhody, v nichž je on sám hlavním hrdinou.
Šmoulové (film) (2011)
Animované
Hodnocení: 
Země: USA
Tvůrce: Columbia Pictures, Sony Pictures Animation
Režie: Raja Gosnell
Gargamel opět nalíčil past na své malé protivníky ve snaze je polapit. Při jedné z honiček se skupinka pronásledovaných Šmoulů dostane ke kouzelnému vodopádu, který je přenese do New Yorku do Central P...

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.