example

Pohádka

Auta 2

Animované
26.01.2014 | zobrazeno 2931 x
Blesk McQueen se spolu se svým kamarádem Burákem vydává vstříc novému závodu. Tentokrát projedou téměř celý svět. Blesk se chce zúčastnit světového závodu Grand Prix. Burák se však cestou zaplete do tajné špionážní mise a čeká ho tak konečně jeho vlastní velké dobrodružství.

 

Burák s Bleskem jedou na celosvětový závod Grand Prix. Závod má rozhodnout o nejrychlejším autě světa. Jejich cesta však není pouze rovná, ale musí překonat řadu překážek a zažijí nejednu komickou situaci.

 

Burák se navíc souhrou okolností připlete do mezinárodní špionáže a na vlastní kůži zažije honičky v evropských městech, přestřelky a výbuchy. Burák teď má velké trápení – musí pomáhat svému dobrému kamarádovi se závodem a zároveň se zúčastnit tajné špionážní mise.

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |